جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩
درباره دانشگاه
صفحه اصلی > درباره دانشگاه 
درباره دانشگاه

معرفی دانشگاه

مؤسسه آموزش عالی آل طه به عنوان یک دانشگاه جامع اسلامی برای آموزش و توسعه دانش بشری و کاربردی کردن این علوم و فنون مبتنی بر آموزه‎های وحیانی و ارزشهای انقلاب اسلامی پایه‎گذاری شده است و تلاش می‎نماید دانش‎آموختگاني دين‎محور، آگاه به زمان و متعهد به آرمان‎ها و ارزشهاي اسلام ناب محمدي (ص) تربيت كند و در راستاي تعليم و تبليغ معارف اسلام و اهل بيت عليهم السلام الگويي نوين ارائه داده و در نظام آموزش عالي و اداره امور جامعه اسلامي تحولي اساسي ايجاد كند.

این مؤسسه از سال 1373 مجوز برای برگزاری دورههای آموزش عالی دریافت کرد و از سال 1380 شروع به پذیرش دانشجو نمود. با گسترش رشتههای تحصیلی تا سال 1390 در 18 کد رشته محل در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی‌ارشد در رشتههای علوم انسانی، فنی و مهندسی و علوم پایه پذیرش دانشجو داشت.

در سال 1391 با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و موافقت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، این مؤسسه با نام مؤسسه آموزش عالی آل طه (طه) با پذیرش دانشجوی دختر به فعالیت خود ادامه داد.

 

در حال حاضر این مؤسسه دارای 1 ساختمان مرکزی، 3 دانشکده فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه و کامپیوتر و 37 کد رشته محل مصوب در مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی تا کارشناسی ارشد و حدود 3000 دانشجو  میباشد. 

جهت دانلود بروشور معرفی دانشگاه اینجا را کلیک کنید

کلیه حقوق برای مؤسسه آموزش عالی آل طه محفوظ است